j48tennis.net

Четверта ракетка України Марта Костюк прокоментувала свою перемогу над Клер Лю у першому раунді відкритого чемпіонату Австралії:

«Я дуже задоволена третім сетом. Рада, що змогла знайти ритм, тому що Клер – дуже непроста суперниця для мене, для моєї гри. І до того ж це перше коло мейджора, тому завжди трохи більше нервів та очікувань, але це був хороший матч. Перемога є перемога, тож рухаємося далі.

Що я думю про наступную суперницю Елізе Мертенс? Коли я грала з нею два роки тому, то це було приблизно на другому тижні після початку повномасштабної війни. Я була у дуже поганому психологічному стані. Не знаю, чи пам’ятають люди ще, бо вже стільки часу минуло… Коли почалася війна, щодня ти відчував різні емоції: то страх, то гордість, то піднесення духу. І десь на другий тиждень було таке сильне емоційне вигоряння.

Я тоді після дуже важкого матчу з Мариною Заневською відчувала себе дуже втомленою від усього, що відбувається в цілому, і не змогла нормально зіграти з Мертенс, тому оцінювати дуже складно, чи це вдала суперниця для другого кола, чи ні. Звичайно, це краще ніж Швьонтек, Соболенко чи Рибакіна. Це буде ще один класний матч, але про поєдинок два роки тому я нічого сказати не можу, тому що він проходив у дуже складних емоційних умовах для мене. Але я добре її знаю, грала кілька разів проти неї пару і також тренувалася з нею. Подивимося, це Grand Slаm, тож усе може статися.

Підтримка? Я дуже люблю грати в Австралії, особливо у Мельбурні. Я у дуже близьких стосунках із українською діаспорою тут, починаючи з 2017 року, коли я виграла юніорський Australian Open. Вони тоді дуже тепло нас прийняли. Ми тоді були молоді та бідні юніори (сміється), які дійсно не мали зайвих грошей, щоб пожити в готелі два дні. І вони між турнірами нас прийняли. З того моменту ми завжди навідуємось до них у гості, підтримуємо з ними контакт. Це справді велика діаспора і вони сильно підтримують. Я відчуваю це і бачу, і дуже люблю, коли вони присутні на моїх матчах», – цитує Костюк sport.ua.

Нагадаэмо, що сьогодні Марта Костюк впевнено стартувала в парних змаганнях на Australian Open.