Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

Марта Костюк: не можу сказати, що навіть близька до того, щоб нормально відчувати себе на корті

Фото: ФТУ

Українська тенісистка Марта Костюк приїхала до Чорноморську, де виступатиме за українську команду,  та розповіла в який фізичній формі знаходиться після перенесеної нещодавно коронавірусної інфекції:

«Поки я на етапі відновлення. У мене зараз складний період. Не можу сказати, що навіть близька до того, щоб нормально відчувати себе на корті. Роблю все що можливо, але тіло дає тільки те, що дає, і я не можу нічого з цим зробити. Хочеться вірити, що до Ролан Гаросу я вже буду готова, буду почуватись так, я було до ковіду.

Коли я тільки захворіла, то подумала, що нарешті я трошки відпочину. Але коли прийшла пора розпочати тренування після хвороби, то я пожаліла себе, що захворіла на коронавірус. Дуже тяжке було відновлення. Я достатньо тяжко хворіла.  Був розпач, що я нічого не можу з цим зробити, що я не можу почувати себе на корті так, як було до хвороби. Я дуже тяжко тренувалась в Маямі, коли поїхала грати на турнір. Я тільки отримала негативний результат тесту на коронавірус. В Майами я просто не розуміла ні як мені бігти, ні куди мені бігти. Я видала достатньо достойний матч, боролася три години але програла.  Зараз я вважаю, що на щастя програла. Тому що наступний матч був би проти Арини Соболенко. Було б важко. Я така людина, що не знялась би.

Після матчу я дуже багато тренувалась. Я приїхала в Київ і моє тіло мані сказало: все, тобі треба відпочивати. Тому я відновлювалась та лікувалась.

Я знала, що буду грати за сбірну України, але думки були відмовитися — коли була тут у Київі та проходила лікування. З однієї сторони не хотілося підводити команду, але я люблю сам турнір, тому приїхала та зроблю все, що зможу.»