Даяна Ястремская

j48tennis.net

П’ята ракетка України Даяна Ястремська прокоментувала свій дебютний вихід до чвертьфіналу турніру Великого Шлема:

“Неймовірно щаслива, дуже втомилася. Але я не відчуваю, що я в чвертьфіналі. В цей момент мала би почуватися ніби сталося щось особливе. Але відчуваю, що зробила лише малу частину того, що мала б. З нетерпінням чекаю наступного матчу.

Наразі вже важко згадати подробиці того, що відбувалося на корті. Але, як я вже розповідала під час післяматчевого інтерв’ю, я уявляла, що програла цю зустріч десь 25 разів. Спочатку лідирувала я, потім у моєї суперниці була пара сетболів… За рахунку 5-4 я змирилася з тим, що вже програла. І це мені допомогло. Я грала досить агресивно, але в деякі моменти дуже нервувала. Але потім я розслабилася. Сказала собі: будь, що буде.

Що думають українці про мій успіх? Я думаю, що вони пишаються мною. Хоча думаю задаватимуться питанням, де ж я була з такою грою останні три роки. Тож думаю, що мій чвертьфінал для них неабиякий сюрприз. Я щаслива від того, що стала приводом для їх гордості.

Багато чого сталося за останні три роки, але сьогодні я не хочу про це говорити, можливо наступного разу. Багато речей впливало на мене, я не могла грати так, як мені б цього хотілося. Занадто великий тиск я чинила на себе.

Війна… Звичайно, війна на нас дуже вплинула. Тому що ти не можеш поїхати додому, коли захочеш, як було раніше. Ти постійно читаєш новини, дивишся відео. Як я вже говорила раніше, коли я була в Брісбені, ракета потрапила до будинку моєї бабусі, це дуже важко з емоційної точки зору. Але найжахливіше, що ти приймаєш те, що відбувається. Люди довкола вже починають забувати про те, що в Україні йде війна. Це дуже важко, але ти вчишся з цим справлятися.

Я чинила на себе більший тиск тому, що через війну хотіла показувати набагато кращі результати. Заради України”, – сказала Даяна на прес-конференції.