Даяна Ястремська

j48tennis.net

Українська тенісистка Даяна Ястремська емоційно прокоментувала свій вихід до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії:

“Мені важко зараз щось сказати про сам матч, бо таке почуття, що серце прямо вискочить із грудей. Під час цього матчу я уявила про те, що програла його десь 25 разів.

Я програвала тайбрейк, я програвала у другому сеті. У мене було відчуття, що я весь матч біжу за поїздом, що йде, не знаю, як ще пояснити.

Але може бути тому, що я трохи боєць, я і виграла цю зустріч. І ще допомогла підтримка вболівальників. Це було неймовірно.

Я люблю грати в агресивний теніс, але я також люблю робити невимушені помилки. Сьогодні я була трохи втомлена. Коли я програвала у другому сеті, мій фізіо сказав: грай у два удари. Я: ну а як я можу так грати, коли Віка теж добре бігає. Як же я можу грати у 2 удари? Але .. я раптом почала…. бум-бум-бум, навіть не знаю, як це пояснити.

Я насолоджувалася грою, я бачила, що моя команда дуже впевнена в мені!

Звісно, я втомилася. Але в чвертьфіналі я насолоджуватимуся тенісом! І жодного тиску!” – сказала українка під час післяматчевого інтерв’ю.

За вихід у півфінал Ястремська посперечається з Ліндою Носковою із Чехії.