j48tennis.net

Перша ракетка України Еліна Світоліна, яка повернеться у топ-20 наступного тижня, написала колонку для найвідомішого британського ЗМІ. В ній вона розповіла, як українці вже два роки протистоять російський агресії:

«Майже два роки тому Росія вторглася в Україну. А здається, що минуло 10 років.

Ракети та безпілотники щодня націлені на нашу країну. Це не припиняється. Війна все ще триває, і ми не хочемо, щоб світ про це забув.

Мої друзі воюють на фронті, щодня борються за нашу територію і нашу свободу. Новий рік розпочався з важких обстрілів деяких наших великих міст, у тому числі моєї рідної Одеси.

Багато людей перебувають у дуже небезпечних місцях, де щодня падають ракети на українську територію. На жаль, люди в Україні вже звикли до цього. Вони звикли чути сигнали тривоги протягом ночі. Вони звикли годинами не спати вночі.

Вони намагаються спати на парковці під своїми будинками, тому що наступного ранку їм потрібно йти на роботу. Їм потрібно йти на роботу, тому що вони допомагають членам своїх родин, які воюють.

Їм потрібно працювати, тому що їм потрібно їсти. Їм потрібні гроші, щоб прогодувати своїх дітей. Люди живуть у стресі кожного дня через ракети. Це надзвичайно тривожно, і я боюся за довгострокові наслідки для молодого покоління.

Українцям здається, що всі ззовні починають забувати про нашу країну. Два тижні тому, наприклад, сотні ракет впали на Україну, і здавалося, що про це говорили лише один чи два канали ЗМІ. Це був один з найгірших днів з початку вторгнення. Люди в усьому світі перестають говорити про те, що відбувається.

Таке відчуття, що люди намагаються більше не втручатися, і кожен займається своїми справами.

Звичайно, у світі відбуваються й інші війни – про них теж варто говорити – але відчуття забуття все одно дуже, дуже сумне для нас.

Це дуже боляче, і нам важко це зрозуміти», – цитує Світоліну Tribuna