Позначки:,

usopen.org

Норвезький тенісист Каспер Рууд став першим гравцем ATP, який народився після 1987 року, хто зумів вийти у фінал двох Шлемів, що проводилися на різних покриттях, в одному сезоні.

Нагадаємо, що Рууд був фіналістом ґрунтового Шлема – Ролан Гаррос – у червні, а тепер вийшов у фінал Відкритого чемпіонату США – на харді. Каспер Рууд народився у грудні 1998 року.

Домінік Тім (1993 р.н.) грав у фіналах Шлемів, як на ґрунті, так і на харді, і навіть виграв US Open, але йому не вдавалося поки що зробити це в одному сезоні. Тім був фіналістом Ролан Гаррос у 2018 та 2019, фіналістом Відкритого чемпіонату Австралії (хард – 2020) та переможцем Відкритого чемпіонату США (хард) – у 2020.

Крім того, норвежцю вдалося стати першим скандинавським гравцем із 2002 року, хто вийшов у фінал Шлема на харді. 2002 року швед Томас Йоханссон став фіналістом Відкритого чемпіонату Австралії.

У неділю Каспер Рууд побореться за титул на US Open та звання першої ракетки світу з 19-річним іспанцем Карлосом Алькарасом. Ці два гравці зустрічалися цього року у фіналі хардового Мастерса у Майамі. Тоді перемогу здобув іспанець.