Тенісна Академія «Дельгадо та Лі» спільно з Федерацією тенісу України презентують програму  “Зберегти шанс на професійну кар’єру для українських юніорів”
1. Мета: надати можливість для українських юніорів для продовження їх професійної підготовки до майбутніх виступів в професійному тенісі рівня ATP/WTA. Готувати українських професійних гравців на постійній основі.
2. Засоби: організація професійної команди підготовки з забезпеченням тренерської участі в тенісній складовій, фітнесі, регулярному тестуванні та змагальній практиці. Всі необхідні складові підготовки здійснюються на базі можливостей Delgado & Lee Tennis Academy та завдяки участі інвесторів академії.
3. Терміни та умови:
– Збір заявок від кандидатів – до 10 Серпня 2022. Форму анкети для заповнення ви можете отримати за запитом на пошту kevlych@ukr.net. Всі форми мають бути надіслані на адресу kevlych@ukr.net. Їх отримання має бути підтверджено зворотною відповіддю;
– Очікуйте на запрошення й отримуйте інформацію щодо рішення про залучення до тренувального табору до 15 Серпня.
– Організовуйте свою подорож до Лондона (візи, квитки, інші необхідні для подорожі документи) в терміни, які Вам надішлють організатори.
– На початку вересня 2022 (приблизно з 5 вересня) організатори влаштовують тренувальний табір на якому відбудеться відбір кращих гравців в “pro-team”. Рішення щодо відібраних гравців – пріоритет Delgado & Lee Tennis Academy. Цей вибір не може бути оскарженим. Тривалість зборів – 2 тижні.
– Батьки гравців, що будуть відібрані до “pro-team” будуть зобов’язані підписати контракт з Delgado & Lee Tennis Academy стосовно фінансових інвестицій, які будуть зроблені в процес підготовки гравця, та щодо майбутньої співпраці й фінансових обов’язків сторін.
– Всі учасники зборів мають прибути до Великобританії самостійно, сплативши свою подорож. Delgado & Lee Tennis Academy та Федерація тенісу України нададуть необхідну допомогу в оформлені документів для віз. Всі витрати в Великобританії окрім карманних грошей (проживання, харчування, місцевий транспорт, тренування, фізична підготовка, м’ячі, медична допомога тощо) здійснюються за рахунок Delgado & Lee Tennis Academy.
– Тривалість річної програми (для відібраних гравців) – 38 тижнів, включно з тренувальними та змагальними тижнями – турнірами відповідного рівня під егідою – Tennis Europe, ITF, LTA. Весь процес сплачується інвесторами Академії.
– Вік кандидатів – гравці, що народились між 1 Січня 2008 та 31 грудня,2010. Батькам гравців не дозволяється жити на території Академії.
– Вся інформація на сайті Академії www.Livingtennis.co.uk/proacademy
4. Відповідальні особи за програму:
– Від D&L TA – Джонні Дельгадо D&L Academy Manager та Мартін Лі – D&L Director
– Від ФТУ – Віце-Президент, Виконавчий директор ФТУ – Євген Зукін
– Координатор програми – Всеволод Кевлич