Переваги ПокерМатч: огляд – Теннисный Портал Украины

Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

Переваги ПокерМатч: огляд

Дізнайтесь про особливості та можливості українського покерного руму PokerMatch крізь призму його переваг

Чому варто обрати ПокерМатч у 2020 році

Кімната ПокерМатч, огляд якої ми вам пропонуємо, — це молода, але дуже популярна вітчизняна гемблінгова платформа. У руму є багато реальних переваг, і це не лише гра на гривні та слабкий пул, який переважно представлений гравцями з України та країн СНД. Дізнайтесь більше про ПМ та його плюси у нашій статті.

Якісний та актуальний софт

Програмне забезпечення руму сучасне та дійсно якісне. Софт розроблений Connective Games, а це вже говорить про високий рівень даного продукту. Приємний візуальний інтерфейс доповнюється простим, інтуїтивно зрозумілим юзабіліті. Потрібні види та формати гри ви легко знайдете завдяки вдало продуманій системі фільтрів.

На PokerMatch реалізовані різноманітні опції, як-то можливість створювати приватні столи, функція автоматичної посадки, доступність гри як на реальні гроші, так і на умовні фішки, опції кастомізації та багато іншого. Софт ПМ дозволяє не лише шукати кеш-ігри та турніри, реєструватися і грати в них, але й пропонує зручний розділ «Каса», можливість користуватися бонусами та моніторити їх поточний стан, тощо.

Доступ до руму можливий трьома способами: через ПК-клієнт, мобільний додаток або веб-версію на базі HTML5. У кожного варіанту є свої переваги. Так, стаціонарна версія найбільш стабільна в роботі та має найширший функціонал. Мобільний клієнт дозволяє буквально носити онлайн-покер у кишені: додаток повністю адаптований під портативні девайси, невимогливий до «заліза» та потребує лише стабільного інтернет-з’єднання та достатнього заряду акумулятора. Щодо веб-версії, її головний козир — відсутність необхідності щось встановлювати. Вона доступна зі стаціонарних та мобільних пристроїв та пропонує усі важливі функції та можливості для комфортної гри.

Багатий вибір ігор та турнірів

Кожен користувач зможе знайти столи та івенти на свій смак та гаманець, причому не обов’язково мати солідний банкрол: найбільша активність ведеться на низьких та мікролімітах. За кеш-столами можна випробувати сили в наступних дисциплінах:

  • Усі різновиди Техаського Холдему.
  • Омаха (звичайна та Хай-Ло).
  • Китайський покер Ананас.
  • Дро-покер (32 карти).
  • Турецький покер і так далі.

До речі, у ПокерМатч пул об’єднаний з ПокерДом, що гарантує достатню кількість активних столів. Однак ігровий пік все ж спостерігається в вечірній час за столами до NL200.

Щодо турнірів, тут вони дуже різнопланові і проводяться регулярно. На вас чекають відкриті та закриті фріроли, МТТ з високими гарантіями, одностолові Sit&Go, івенти Windfall з рандомним призовим фондом, тощо.

Надійність та зручність проведення фінансових операцій

ПокерМатч — єдиний рум на сьогоднішній день, де можна використовувати гривню у якості ігрової валюти. Це означає, що в гривнях можна не лише поповнювати рахунок та виводити виграші, але й безпосередньо грати у покер. Для українців це чудова новина: ніяких конвертацій, додаткових розрахунків та грошових переплат. Тим не менш, у якості валюти обрати також можна євро, долар або рубль.

Рум пропонує широкий вибір платіжних методів, список яких відрізнятиметься у різних регіонах, адже методи підбираються саме ті, що актуальні для тієї чи іншої країни. У випадку України їх найбільше, зокрема:

  • Платіжні картки MasterCard та VISA.
  • Мобільні оператори Lifecell та Kyivstar.
  • Електронні гаманці, тощо

Але однією з суттєвих переваг для українських користувачів кімнати є можливість поповнювати баланс через оффлайн-термінали, які є в містах, містечках та СМТ. До речі, ПМ не стягує комісії за грошові перекази (щоправда це роблять самі платіжні методи), а транзакції відбуваються максимально швидко (майже миттєві депозити та кешаути, тривалістю не більше двох діб).

Рейкбек та бонуси

Кожен гравець має можливість повертати від 5 до 40 відсотків рейку на свій рахунок. Для цього потрібно лише активно грати, набирати бонусні бали та досягати того чи іншого левелу у багаторівневій VIP-системі.

Також для нових та регулярних гравців постійно проводяться акції та діють різноманітні бонуси. Наприклад, новачки при першому депозиті від 250 гривень та вище мають можливість використати 1 з 12 варіантів вітального бонусу. А ще для усіх бажаючих щотижня проводяться фрірол та фрізаут за участю Олексія Дурнєва з призовими фондами по 5000 гривень. Дізнатись про бонуси та інші особливості ПокерМатч, огляд яких не увійшов до нашої статті, ви зможете на офіційному сайті руму чи у працівників служби підтримки.