Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

Все будет Украина!

Найбільш заможні тенісисти світу

Теніс можна справедливо вважати найбільшим некомандним видом спорту. Він має тисячі, і навіть мільйони, прихильників по всьому світу. Це робить теніс дійсно особливим, він дає спортсменам великі можливості для реалізації. А наймасштабніший етапах змаганнях всім учасникам пропонують однакову кількість призів: грошових і матеріальних.

Найбільш високооплачувані тенісисти світу

Авторитетний журнал Forbes деякий час тому створив і опублікував рейтинг найбагатших тенісистів світу. Десятка самих заможних спортсменів виглядає наступним чином:

  1. Роджер Федерер.
  2. Новак Джокович.
  3. Кэй Нисикори.
  4. Рафа Надаль.
  5. Серена Уільямс.
  6. Наомі Осака.
  7. Саша Звєрєв.
  8. Анжелика Кербер.
  9. Сімона Халеп.
  10. Слоан Стівенс.

Як видно, найбільші гонорари отримує швейцарець Р. Федерер. Вони сягають 93 млн доларів. Варто додати, що сума заробітку напряму залежить від статі спортсмену, однак в добірка міститись жінок і чоловіків рівну кількість. Серед жінок найбільш заможною виявилася Серена Уільямс. Її гонорари склали 29 млн доларів. Не менші грошові винагороди можна отримати після гри в онлайн казино Приватбанк.

Особливості заробітку тенісистів світового рівня

Офіційні міжнародні турніри передбачають призовий фонд в декілька мільйонів доларів. Він розподіляється серед найкращих спортсменів. ТОПовим тенісистам спонсори виплачують також кошти за участь в рекламних кампаніях.

Зіркам організатори виставочних турнірів дають винагороду  тільки за саму участь. Інколи, згідно зі спонсорським контрактом тенісист отримує фіксовану суму, а основну долю забирає у компанії. Таким чином спортсмен отримує пасивний прибуток і від діяльності бізнесу, і від власних досягнень.

Багатомільйонні гонорари отримує лише десятка найкращих гравців. Ті, хто знаходиться нижче в списку Форбс, отримують в рік біля 100 тис доларів. Варто зауважити, що спортсмени часто багато і витрачають: на підготовку до турніру, перельоти, лікування можливих травм та інше.

Професіонали-початківці часто мають недостатню кількість коштів. Багато грошей є тільки у справжніх зірок, що знаходяться на вершині. Дійти до неї можливо тільки завдяки багаторічній важкій праці. Так, на декілька десятків спортсменів-мільйонерів припадає сотня тих, хто грає достатньо непогано і заробляє тисячі. Однак, мільйонам гравців теніс часто не надає прибутку взагалі.