Марта Костюк

j48tennis.net

Четверта ракетка України Марта Костюк прокоментувала свою впевнену перемогу в четвертому колі Відкритого чемпіонату Австралії та свій дебютний вихід до чвертьфіналу на мейджорі:

“Дякую всім за підтримку! Вихід до чвертьфіналу багато означає для мене, хоча чесно кажучи, я все ще не можу це усвідомити. Під час перерви (на початку матчу пішов дощ) я сказала своїй тренерці, що я не відчуваю, що граю в 4 колі на Шлемі.

Я не відчувала ніякого тиску сьогодні. На мейджорі добре вигравати матч легко, бо це дає більше часу на відновлення.

З мого боку – це був хороший матч, нарешті я могла грати так агресивно, як би мені цього хотілося. Із попередніми суперницями я цього робити не могла. З ними було непросто, вони мають інший стиль гри. Неймовірно щаслива бути у чвертьфіналі.

Перерва через дощ? Це ніколи не буває просто. Але ми з моєю тренеркою (Сандрою Заневською) багато працювали над цим, і я бачу, що є успіхи. Але це непросто. Ти готуєшся до матчу два дні, потім виходиш на корт. 2-0 на твою користь, і раптом починається дощ. Ти хвилюєшся, що можеш втратити перевагу. Я не знала чого чекати. Я просто хотіла боротися і якнайшвидше завершити матч.

У Мельбурні мій улюблений турнір, улюблені вболівальники, мої улюблені українські фани. Мені подобається повертатися сюди щороку. Не кожний турнір тут ув для мене вдалим. У 2019, 2020, 2021 рр. було непросто. Але я зберегла любов до цього місця.

Коко Гауфф? Це буде добрий матч. На цій стадії легко не буває. Залишаються гравці топ-5.  Я маю показати такий агресивний теніс, наскільки зможу. Я сподіваюся, що буде цікавий матч та хороша боротьба”. – сказала українська тенісистка після перемоги над безпрапорною тенісисткою Марією Тимофеєвою.