Марта Костюк

Марта Костюк. Фото: j48tennis.net

Українська тенісистка Марта Костюк розповіла яки труднощі їй довелося подолати на шляху до її першого чвертьфіналу на мейджорі. Нагадаємо, що сьогодні Костюк перемогла безпрапорну Марію Тимофеєву в двох швидких сетах:

“Щиро кажучи, останні пару ночей мені було дуже важко. Я використовувала всі можливі методи, які знала, щоб розслабитися та заснути. Але, щиро кажучи, вони працювали не дуже добре.

Так, я думаю, що пережила багато емоцій. Матч із Мертенс дуже сильно порушив мій цикл сну. Я лягла спати о 3-й годині ночі. Все ще дуже емоційна. Для мене це була велика перемога, але навіть не в плані суперника, а просто у моїй голові, розумієте. Але стало краще.

Сьогодні я відчула, що, нарешті можу трохи розслабитися, тому що я ніби брала участь у всіх цих матчах, особливо після Елізе, я відчувала, що планка зараз настільки висока, що я повинна виступити дуже добре, як я виступила з Елізе. Я не змогла цього зробити у третьому раунді, але там був великий тиск.

Коли я сьогодні вийшла на корт, і ми почали грати, і у нас була затримка через дощ, я трохи поговорив із Сандрою і сказала: «Знаєш, я перебуваю на цьому корті, і я навіть не відчуваю ніби я граю четвертий раунд».

Я тільки-но була там і точно знала, що мені потрібно робити, наприклад, як я хочу, щоб моя гра виглядала сьогодні. Я просто продовжувала так само. Я дуже рада, що все вийшло.

Мені вдалося повністю відокремити думку про те, що це матч 4 кола ТВШ та все інше.

Сьогодні був хороший матч. Вона була в ударі, і я знала, що маю робити. Я мала бути сильною. Дуже задоволена виступом. Все закінчилося дуже швидко, готуюся до наступного матчу.

Я дуже багато працювала для цього, тож не можу сказати, що я здивована. Я завжди намагалася знайти добрі, правильні речі, які можна було б зробити. Я дуже рада, що в мене все виходить. Отже, я просто хочу продовжувати йти далі…

Щаслива за Еліну та Даяну.

Дуже рада за наших дівчат. Сподіваюся, вони зможуть приєднатися до мене у чвертьфіналах. Це буде чудово”. – цитує українську тенісистку sport.ua