Марта Костюк

j48tennis.net

Четверта ракетка України поділилася своїми думками та почуттями про війну – повномасштабне вторгнення Росії в Україну, що триває вже майже 2 роки. Марта Костюк розкритикувала світові ЗМІ за недостатню увагу та поверхневе ставлення до трагедії, через яку 2 роки проходить український народ:

“Уся моя сім’я зараз у Києві. Мама посилає мені відео, коли над їхнім будинком пролітають ракети. Я дивлюся це. Для мене неймовірно, що це все ще відбувається, і це триває майже два роки. Таке відчуття, що все просто…”

Мені здається, що Захід намагається все замовкнути, менше говорити про це, не загострювати ситуацію. Але насправді реальність, в якій я живу, полягає в тому, що все ще далеко від завершення. Ми не в хорошому – не те, що ми зараз не в хорошому становищі. Ми ніколи не були в хорошому становищі, тому що це зовсім нерівна та жахлива війна.

Останні два роки ми просто перебуваємо в режимі виживання. Люди зараз неймовірно пригнічені та втомилися. Я не відчуваю, що це припиниться найближчим часом, і я не відчуваю, що щось робить для цього. Я просто відчуваю, що хтось отримує з цього величезний зиск, а ми просто знаходимося там.

Я намагаюся робити все, що в моїх силах, і я змагаюся, і я намагаюся досягти успіху. Наприкінці дня я озираюся навколо, і мені здається, що все це не так уже й важливо. Це просто тенісний матч. Просто тенісний турнір. А там – ось там справжнє життя. Люди, про які, як на мене, забувають. Так, на жаль, це вже не термінові новини, тож журналісти не цікавляться цим. Це не драма. Навіщо про це говорити, якщо немає драми?” – цитує Костюк tribuna.com.

Нагадаємо, що сьогодні Марта Костюк перемогла представницю країни-окупанта Еліну Аванесян і вийшла у четверте коло Відкритого чемпіонату Австралії.