j48tennis.net

Українська тенісистка Леся Цуренко прокоментувала розгромну поразку від чинної чемпіонки Australian Open Арини Соболенко в третьому колі турніру:

“Мені дуже подобається грати з топ-гравцями, і по-моєму, завжди класно опинитися на великому стадіоні та відчути рівень гри топ-тенісистів. Тож я, звичайно, незадоволена результатом, але в будь-якому разі це чудовий досвід, і в деяких розіграшах я отримала задоволення від гри.

Соболенко зіграла на дуже високому рівні від самого початку і до кінця матчу, що тут можна сказати – вона просто суперпотужна, і сподіваюся, що наступного разу результат буде трохи кращим для мене.

Чому я не потиснула їй руку? Вам усе ще складно це зрозуміти? Це наша національна позиція. Я можу, якщо хочете, пояснити вам, як це. Звичайно, це складно зрозуміти тим, хто не є частиною країни, яка зараз перебуває в стані війни. Мені здається, що це дуже правильний вчинок. Це ще одне нагадування про те, що в моїй країні йде війна.

І я думаю, що… Знаєте, це… Так, як я вже сказала, це дуже складно пояснити. Ви просто маєте відчути те, що відчуваю я. І у вас не виникне таких запитань до мене, якщо ви опинитеся на моєму місці. Знаєте, я роблю це для України і вважаю, що це правильно”. – цитує українку sport.ua.