j48tennis.net

Українка Людмила Кіченок та латвійка Альона Остапенко прокоментували свій дебютний вихід в фінал Турніру Великого Шлему у жіночому парному розряді:

Кіченок:
“Сьогодні матч був нестабільним: гра йшла то добре, то ні, але ми намагалися боротися. І хоча протягом усього матчу події розгорталися не так, як би нам того хотілося, ми якось змогли впоратись.

Я вперше зустріла Альону коли їй було лише 15 років. Ми отримуємо задоволення від нашої гри на корті. Ми також проводимо багато часу разом, за межами корту. Отже, можливо Альона мені вже як друга сестра. Фінал… це точно буде дуже хвилюючий момент для мене. Просто боротимемося за кожен м’яч, насолоджуватимемося грою, а там подивимося, що вийде.”

Остапенко:
“Звісно, у фіналі у нас сильні суперниці, тож легко не буде. Але бути у фіналі – це вже досягнення. Я думаю, що головне – це отримати насолоду від гри. Ця серія в Австралії нам з Людою дуже вдалася. Я виграла одиночний титул (прим.- В Аделаїді), разом з Людою ми виграли парний (у Брисбені), тепер вийшли в фінал тут… Це чудово. Думаю, що виступи у парі допомагають і моєму тенісу в одиночному розряді. Тому ніякого тиску! Просто насолоджуватимемося фіналом”.

Нагадаємо, що Остапенко – чемпіонка Ролан Гаррос-2017 в одиночному розряді, Кіченок – чемпіонка Вімблдону-2023 у міксті. Для обох це другий фінал на Шлемі, але перший – у жіночому парному розряді