j48tennis.net

Українська тенісистка Людмила Кіченок та латвійка Альона Остапенко вперше вийшли у фінал Відкритого чемпіонату Австралії.

У півфінальному поєдинку українсько-латвійський дует, посіяний під 11-м номером, переграв канадсько-новозеландську пару Дабровскі/Руттліфф(4).

У першій партії Людмила та Альона поступалися 3-5, але зуміли виграти чотири гейми поспіль.

У другому сеті їм вже двічі довелося відіграватися: з рахунку 0-3 і знову з рахунку 3-5.

Подаючи на матч Кіченок та Остапенко відіграли брейкпойнт, але реалізували перевагу з першого ж матчболу.

Суперницями українки та латвійки стануть неодноразові переможниці мейджорів у парному розряді – тайвансько-бельгійська пара Се/Мертенс(2).

Кіченок та Остапенко вперше разом зіграють у фіналі Шлема у жіночому парному розряді. До цього вони програли два півфінали: на Ролан Гаррос та Вімблдоні у 2022 році.

Зазначимо, що на рахунку Кіченок – титул на Вімблдоні в міксті 2023 року, а Остапенко вигравала Ролан Гаррос у жіночому одиночному розряді в 2017 році.

Людмила Кіченок стала третьою українкою, яка зіграє у жіночому парному фіналі на Відкритому чемпіонаті Австралії (у 2008 році сестри Бондаренко виграли тут титул). Дніпрянка також стане четвертою українкою, що вийшла у фінал жіночого парного розряду на мейджорі (1999 року фіналісткою Вімблдону стала Олена Татаркова).