Фото: ФТУ

Федерація тенісу України (ФТУ) оголошує про передачу управління жіночою тенісною збірною України в Кубку Біллі -Джин Кінг до Фонду Еліни Світоліної на наступні чотири роки (2024–2027).

Цей історичний крок підкреслює бажання ФТУ об’єднати зусилля з Фондом Еліни Світоліної задля забезпечення збалансованого підходу до розвитку жіночого тенісу в Україні. Еліна Світоліна, найуспішніша українська тенісистка, братиме активну участь у формуванні стратегії та підготовці збірної до високих стандартів змагань.

Президент ФТУ Сергій Лагур висловив упевненість в успішній співпраці та висловив Еліні Світоліній подяку за відданість розвитку українського тенісу. «Передача управління збірною є кроком вперед до нашої мети – розвитку та популяризації українського тенісу. Сподіваємося, таке співробітництво принесе покращення результатів нашої збірної», – додав Сергій Лагур.

Еліна Світоліна подякувала за довіру та підкреслила, що жіночий теніс в Україні дійсно має великі перспективи. «Сьогодні шість українських спортсменок входять до числа 100 найуспішніших тенісисток світу. І під управлінням фахової команди Фонду національна збірна здатна продемонструвати високий результат у Кубку Біллі Джин Кінг – жіночому командному чемпіонаті світу з тенісу. У нас є всі шанси на те, щоб привезти кубок світу в Україну», – підкреслила Еліна Світоліна.

Таким рішенням Федерація тенісу України підтверджує наміри об’єднати зусилля з Фондом Еліни Світоліної для розвитку українського тенісу.

Контакти для преси:
Юрій Сосновський, прес-аташе ФТУ – media@utf.tennis
Фонд Еліни Світоліної – info@elinasvitolinafoundation.org

Про Федерацію тенісу України:
Всеукраїнська громадська організація «Федерація тенісу України» створена 1991 року та є національним керівним органом тенісу в Україні, членом Міжнародної федерації тенісу (ITF) і Європейської федерації тенісу (Tennis Europe), має статус національної спортивної федерації. Головною метою організації є розвиток та популяризація тенісу в Україні.

Про Фонд Еліни Світоліної:
Благодійна організація, яка від 2019 року наполегливо працює, щоб виявляти та підтримувати молоді таланти й створювати для них належні умови заради майбутнього українського тенісу. Після початку масштабного вторгнення Фонд Еліни Світоліної започаткував нові напрями діяльності: допомога спортсменам та їхнім родинам, які рятуються від війни, програма психологічної підтримки спортсменів, напрямок спортивної дипломатії, серії турнірів із грантовою підтримкою для українських дітей.