j48tennis.net

Перша ракетка України Еліна Світоліна в інтерв’ю CNN висловила думку, що Міжнародний олімпійський комітет мав зайняти жорсткішу позицію щодо допуску до змагань російських та білоруських атлетів.

«З початку вторгнення відбулися значні зміни. Однак, моя позиція залишається незмінною: я не думаю, що їм слід продовжувати грати свою країну.

Але зараз я зосереджена на допомозі людям. Ми маємо прийняти ситуацію такою, якою вона є зараз, і зосередитись на тому, що ми можемо контролювати: зосередитись на якихось зборах коштів, на якихось подіях, завдяки яким ми можемо зібрати кошти для дітей та для України.

Звичайно, я хочу виграти турнір Великого Шолома, але тепер я відчуваю, що пріоритети сильно змінилися після народження доньки Скай і появи інших цілей, пов’язаних з UNITED24 і моїм фондом. Я відчуваю, що пріоритети трохи змістилися.

Я хочу грати та вигравати. Я хочу вигравати кожен матч, коли виходжу на корт. Але зараз я теж намагаюся насолоджуватися цим, насолоджуватися усією цією подорожжю, яка в мене є, і просто не надто напружувати себе» – цитує Світолину Трибуна

Нагадаємо, що Еліна Світоліна отримала нагороду WTA у номінації “Повернення року”