Элина Свитолина прокомментировала свою победу

j48tennis.net

Перша ракетка України прокоментувала свою впевнену перемогу над Вікторією Голубич (Швейцарія) в третьому колі Відкритої першості Австралії. Також Еліна розповіла про перший досвід гри в вечірню сесію в Мельбурні та про перспективи протистояння з чешкою Носковою:

“Це був хороший матч у моєму виконанні. Я дуже рада вперше зіграти в рамках вечірньої сесії цього року. На моє щастя, хлопці переді мною впоралися швидко (Медведєв в 3 сетах переміг Оже-Альяссіма). Я трохи переживала, що доведеться грати вночі. Рада, що змогла завершити поєдинок у двох сетах.

Поки я продовжую боротьбу на турнірі, то настала черга Гаеля піклуватися про нашу донечку Скаї (сміється). Дуже приємно бути тут всією сім’єю, ми не брали доньку на US Open, це була така довга дорога. Але вирішили взяти в Австралію.

Щаслива повернутися в тур і грати такі неймовірні турніри перед великою кількістю вболівальників. Це те, чого мені дійсно не вистачало. Зараз намагаюся насолоджуватися такими моментами.

(Перед початком мого матчу) у Носкової був матчбол, напевно вона перемогла. То саме з нею доведеться грати далі. Вона обіграла Ігу (Швьонтек) на ТВШ, це неабияке досягнення. Впевнена, буде велика битва. Пам’ятаю, торік, коли я починала своє повернення, ми грали на одному турнірі ITF в Португалії. І ось ми тут, будемо грати одна проти одної в четвертому раунді Відкритого чемпіонату Австралії. Це, без сумніву, буде захоплюючий матч і великий виклик для мене.”