j48tennis.net

Перша ракетка України Еліна Світоліна розповіла в інтерв’ю британському виданню The Guardian про те, що мотивує її під час повномасштабної військової агресії Росії проти України.

Найтитулованіша тенісистка в історії нашої країни уважно стежить за тим, що відбувається на Батьківщині:

«Якщо це дійсно жахливо – деякі дні дійсно погані – я це знаю відразу, як тільки прокидаюся. Це частина мого дня. Я не можу цього уникнути, і я насправді не хочу уникати, тому що я хочу знати, я хочу бути в курсі того, що відбувається вдома.

Мої бабуся, дядько, його родина знаходяться в Україні, тому я хочу знати, що відбувається. Я не хочу бути в невідомості, тому що це найгірше відчуття.

Я хочу допомагати людям. Я сприймаю це як свою місію. У мене є свій фонд, я амбасадор United24 [офіційна програма збору коштів в Україні].

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений UNITED24 (@u24.gov.ua)

Як у тенісистки, у мене є різні можливості. З моїм фондом, моєю командою, яка працює на United24, ми намагаємося створювати різні заходи, щоб ми могли збирати гроші для українців.

Я намагаюся використовувати свою платформу для збору грошей і допомагати людям, чим можу зі свого боку, нагадуючи світові про війну та про можливі пожертви для дітей. Наприклад, через мій фонд  можна допомагати талановитим дітям, які займаються тенісом. Я намагаюся використовувати це в різних напрямках, залучати свою платформу за для здоров’я моєї країни.

Коли я повернулася в Україну в листопаді, стільки людей підійшло до мене, вони дуже вдячні за всю роботу, яку я роблю. Це мене справді мотивує. Поїздка в Україну на 10 днів забрала багато енергії, але я щаслива.

Я не хочу щоб це вважалося моєю заслугою, я справді хочу віддавати, тому що люди в Україні так багато роблять для нашої свободи, для української ідентичності. Це – український дух, який у мене є, це все йде звідти. Для мене саме це – величезна мотивація. Кожен день, коли я прокидаюся, я відчуваю, що маю цю силу. І я також несу цю відповідальність. Але я щаслива, що в мене є ця сила».