Перша ракетка України Еліна Світоліна потрапила до списку лідерів України УП-100. Колектив “Української правди” представили свій унікальний проект:

“На перше місце ми поставили таку важливу рису людського характеру як лідерство. Наша команда щиро вважає, що люди, які змогли взяти на себе відповідальність, які робили більше, ніж навіть вони самі від себе очікували, допомагають нашій країні вистояти в найважливішій історичній битві за право бути.

Бо для лідерства неважливі посади, статус чи гроші. Найяскравіший доказ цьому – історія невідомого українського прикордонника з острова Зміїний.

У перший день повномасштабного вторгнення він, оточений російськими кораблями та військовими, на невеличкому клаптику землі посеред Чорного моря, виявив непокору ворогу, але водночас засвідчив вірність країні, під прапором якої ніс службу.

Існувала висока ймовірність, що ніхто й ніколи би не дізнався про ту зухвалу відповідь ворожій армії. Проте її почув увесь світ, а для мільйонів українців ця фраза з п’яти слів стала уособленням століть українського опору.

У ці трагічні та чорні часи повномасштабної війни іноді важко відшукувати віру й надію. Однак озирніться навкруги – тисячі історій простих людей, які робили та роблять неймовірні речі, є найкращою протиотрутою від зневіри та смутку.

Журі оцінювало учасників рейтингу за наступними критеріями:

  • внесок у перемогу й розбудову української державності,
  • вплив на суспільно-політичні процеси,
  • лідерство та доброчесність.

До списку також потрапили інші українські спортсмени: Ольга Харлан, Андрій Шевченко, Ярослава Магучіх, Марина Бех-Романчук та інші.