Александр Долгополов

Один із найкращих тенісистів в історії українського тенісу Олександр Довгополов, який нині служить у лавах ЗСУ відреагував на коментар Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчинова про рішення уряду країни, що українські спортсмени не виступатимуть на тих відбіркових змаганнях до Олімпійських ігор, де будуть допущені росіяни та білоруси.

«Не можу не відреагувати на заяви видатного спортивного діяча, пана Олега Немчинова.

Пане Олеже, мені дуже сумно, що вас підставили під цю ганебну позицію, але Вам треба було подумати, перш ніж робити гучні заяви.

1. – «Це ніякі не відбіркові на Олімпіаду, це питання заробляння грошей, це не про гідність, не про державу, це про гроші».

Пане Олеже, вам не треба працювати зі спортом, якщо ви не знаєте, що у тенісі найбільш значними змаганнями є турніри Великого Шолома, саме за них та за щорічний рейтинг (який саме є відбором на ОІ, та визначається з найкращих виступів протягом календарного року), дізнаються наших гравців, та Україну. Олімпіада, звичайно, важлива, але далеко не головна в інтересах держави в успіхах тенісистів та впізнаваності України!

2. Пане Олеже, той факт, що ви в Мінспорті, і в НОК України всрались, і за рік не змогли допомогти державною позицією, консолідованими командними діями, та вимогами усунути росіян та білорусів, коли майже кожен значний представник тенісу публічно волав, про їх відсторонення з першого дня повномасштабного вторгнення, так мені здається це ганьба вашим структурам, а не тенісу та його представникам.

3. І насамкінець, пане Олеже, незважаючи на велику повагу за вашу участь в АТО, апелювати загиблим побратимом, за те що ви, і ваші колеги чесно кажучи програли у питанні усунення *усні у деяких видах спорту, це ганьба.

Нагадаю, колишні тенісисти зараз захищають нашу країну, коли ви вже сидите в кабінетах, ухвалюючи рішення за кар’єри професій, про які ви гадки не маєте.

А ще хочу нагадати, що 90% сучасного тенісу на значних змаганнях для нашої держави, на жаль, представляють лише наші прекрасні жінки. Краще поміркуйте, ніж маніпулювати тим, що вони залишаться живими, що вони мають повне право бути за кордоном і працювати, і схоже у них вийде краще, ніж у вас, тому що окрім як скрізь робити вашу роботу і намагатися більше року досягти відсторонення країн агресорів, вони ще встигають передавати нам дрони, авто та багато іншого в мій та інші підрозділи.

Тому, перед тим як знищити цілий спорт, або навіть багато видів спорту нашої країни (бо я не дуже поінформований, наскільки критично це рішення для інших видів спорту), Вам було б непогано вивчити деталі кожного окремого випадку, перш ніж завдати шкоди країні!

А з бойовими підрозділами та маніпуляціями про війну, як пан Гутцайт, так і ви, не забувайте, на війні зараз не Ви і не Гутцайт, а ми, ви в кабінетах, тому давайте ви не дуже розповідатимете нам за загиблих побратимів, бо звучить це якось…», – написав Долгополов на своєму акаунті в Facebook