Даяна Ястремська

j48tennis.net

Українська тенісистка Даяна Ястремська розповіла про те, як їй вдалося дійти до півфіналу на Відкритому чемпіонаті Австралії, розпочавши свій шлях із кваліфікації:

“Творити історію – це щось нове для мене та мого покоління. Тому що останній раз це трапилося (прим.- кваліфаєр доходив до півфіналу в Мельбурні у 1978) тоді, коли я ще не народилася. Я дуже щаслива бути в моєму першому півфіналі “Я трохи нервувала і в той же час втомилася. Може бути я була занадто емоційною сьогодні перед матчем. Навіть на тренуванні я розлютилася на свого тренера. Але це добре, я змогла виплеснути свої емоції. Так що ще один крок зроблено”.

Чи я чекала такого результату, коли грала кваліфікацію? Я не думала про це. Я приїхала сюди з думкою, що треба концентруватися на кожному конкретному матчі. Я більше працювала над психологічними проблемами, і з тим, як почуваюся на корті. Я не ставила собі конкретних цілей. Просто намагалася насолоджуватися грою, доки я виступаю тут.

Я не мала якогось великого плану на гру з Носковою. Я хотіла підтримувати свою енергію на найвищому рівні. У Мельбурні я зіграла вже багато матчів, багато сетів – я відчувала втому. Головною метою було бути постійно на позитиві, навіть коли роблю дурні помилки на корті. Намагалася не злитися на себе. Ось, власне, і все” – сказала українка на післяматчевій прес-конференції.