Элиина Сивтолина

j48tennis.net

Колишня третя ракетка світу – українка Еліна Світоліна, готується до повернення у великий теніс після народження донечки.

Українська зірка тенісу не виступала на професійному рівні більше року, і ця пауза в кар’єрі Світоліної була пов’язана з приємними обставинами – народженням доньки Скай, якій Еліна разом з чоловіком – французьким тенісистом Гаелем Монфісом, приділяли майже увесь свій час, починаючи з дня появи на світ 15-го жовтня 2022-го року.

Тепер же 28-річна українка планує приділити увагу і улюбленому виду спорту, розпочавши процес повернення до WTA-туру. І першим турніром, на якому має зіграти Світоліна, стане змагання WTA-500 Credit One Charleston Open, що відбудеться з 3-го по 9-е квітня в США, і на яке Еліна отримала від організаторів «wild card».

Судячи з усього, Світоліна планує виступити і на трьох турнірах Великого шлему, які залишилися у календарі сезону-2023. Принаймні, котирування на результати українки вже з’явилися у «лініях» відомих бетинг-компаній. Зокрема, букмекер Бетвіннер у своєму зручному мобільному додатку, детальніше про який можна дізнатися тут, пропонує коефіцієнти на перемогу Світоліної на усіх трьох ТВШ, які будуть зіграні цього року. І от які шанси аналітики бетинг-сфери залишають українській тенісистці на цих змаганнях:

  • Перемога Світоліної на Ролан Гарос оцінена у 4% вірогідності;
  • Перемога на Вімблдоні – у 2% шансів;
  • Перемога на US Open – у 2.5% вірогідності.

Відзначимо, що головною фавориткою усіх цих змагань бетинг-експерти вважають польську тенісистку Ігу Швьонтек.

Нагадаємо, що найкращими результатами Світоліної на турнірах Великого шлему були два виходи до півфіналу, які підкорилися Еліні у 2019-му році, коли українка увійшла до четвірки найкращих на Вімблдоні та на Відкритому чемпіонаті США. 

Що стосується двох інших змагань серії Великого шлему – Australian Open та Ролан Гаррос, то тут для Світоліної найвищими досягненнями були виходи до чвертьфіналів. На Відкритому чемпіонаті Австралії цей раунд змагань підкорювався українці двічі – у 2018-му та 2019-му роках, а на французькому «шлемі» Еліна виходила до вісімки кращих тричі за кар’єру – у 2015-му, 2017-му та 2020-му роках.