j48tennis.net

Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна розповіла про своє повернення в професійний тур після народження дитини. Спортсменка планує повернення на турнір WTA-500 у Чарльстоні, США на початку квітня:

«Я практично не стежила за жодними результатами. Місяців п’ять взагалі не дивилася ні тенісний твіттер, ні інстаграм. Були якісь новини, але бажання розбиратися у тому, що відбувалося в турі, зовсім не було. Я мала інші пріоритети: моє здоров’я, мій психологічний стан, ще я на 100% займалася своїм фондом. Зараз мені здається, що цей відпочинок без тенісу реально допоміг моєму поверненню, тому що на початку січня я бігла на тренування».

«Нашою першою ідеєю було зіграти на Вімблдоні, але потім, коли ми побачили, що моя тренувальна форма досить хороша, почали думати про Ролан Гаррос та турніри перед ним. Наприклад, Рим. Так, спершу ми почали думати, що саме Рим буде першим турніром».

«Коли ж я почала грати з деякими дівчатами, то відчула, що я вже десь на 80% від своєї хорошої форми. Тоді ми і вирішили: якщо я гратиму на ґрунті, тренуватимуся досить довго, то може бути непогано почати з Чарльстона, тому що це перший ґрунтовий турнір. Так я зможу відіграти весь ґрунтовий сезон, адже мій стан у тренувальному сенсі на дуже хорошому рівні. Зараз у мене самої немає від себе очікувань»

Нагадаємо, що Світоліна отримала wild card від організаторів змагань у Чарльстоні.

Джерело: sport.ua