Українська тенісистка Даяна Ястремська прокоментувала свою першу перемогу за вісім турнірів. У понеділок одеситка переграла Тамару Корпач у Клуж-Напоці.

Попередня її перемога на рівні WTA-туру була у червні – на трав’яному турнірі у Великій Британії. У третій партії українка поступалася 2-5, але відіграла 2 матчболи і вийшла у друге коло.

Це була моя перша перемога за останні вісім турнірів. Звичайно ж, я дуже щаслива, що змогла перемогти і, якщо чесно, навіть не помітила, що суперниця мала два матчболи. Я загубилася під час матчу, не стежила за рахунком і, можливо, це мені допомогло.

Тут було круто грати, мені подобається цей корт. Але грати було важко, тому що вранці я читала новини, сьогодні по нам випустили понад 90 ракет. Те, що зараз відбувається – це жахливо. Після перегляду новин у мене був негативний настрій, було дуже важко налаштуватися на матч. Але я вийшла на корт і спробувала показати все, що здатна.

Коли війна почалася, ми із сестрою втекли з України саме до Румунії, нас тут добре зустріли. Ми отримали від мешканців вашої країни багато підтримки, за що я вам вдячна. Мені дуже подобається грати в Румунії»