Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

Weekend TieBreak. Сергій Стаховський. Де тренуватись? В Україні чи закордоном?

Фото: Соня Босси

Weekend TieBreak Сергій Стаховський. «Де тренуватись? В Україні чи закордоном? Чиє це має бути рішення? Хто й коли його приймає? Чим при цьому керується?»
Неділя, 27 грудня. 15:00. Наш гість цього останнього в 2020 році вікенда – яскрава особистість, чудовий гравець, зірка, яка сформувалась завдяки великій праці й наполегливості, а ще – завдячуючи самопожертві батьків – Сергій Стаховський. Перша ракетка України.
Сьогодні Сергій знаходиться в процесі набуття мудрості, чергуючи виступи на тенісному корті з розвитком власного проекту – лінійки вин «Від Сергія Стаховського». Й багато хто з вас його вино відкриє в новорічну ніч. Це буде чудовий вибір. Жодних питань стосовно його матчу на Уїмблдоні. Ми спробуємо розібратись з чого складено гравця Стаховського. Звідки взявся його вже ретро-стиль serve&volley. Чому, й за яких обставин він опинився в Чехії. Чи відрізняється стиль та методи тренувань й відношення до тен ісу там від того, що звично в Україні? Як допомогли в становленні гравця відомі тенісисти Іржи Новак, Радек Штепанек, Домінік Хрбати, що нерідко практикувались разом з юним Стаховським, й чому навчив чародій Фабріс Санторо?
Отже, приєднуйтесь. Буде дуже цікаво! Можете захопити з собою «Ace від Стаховського».
1. Оплата на карту 5169 3305 1597 1338 Приват, 4441 1144 4406 0907 Моно
2. Відислати інфо про сплату в повідомленні фб
3. У неділю вранці отримати посилання на вхід до вебінару.
4. Сплата до 10:00 27 грудня
5. Для громадян з поза меж України сплата через фб в розділі ціїє події
Ваш IBK Tennis Consulting