Юлия Стародубцева

Українські тенісисти Віталій Сачко, Олексій Крутих, Даяна Ястремська, Катаріна Завацька та Юлія Стародубцева вступлять у боротьбу у кваліфікації Відкритого чемпіонату США вже в перший день змагань.

Ястремська (12) проведе матч першого кола проти британки Хезер Вотсон (138 ракетка світу) другим запуском на корті номер 12. Орієнтовний початок поєдинку – 19-30 за київським часом. Для тенісисток це буде перша зустріч.

Завацька зіграє з представницею Угорщини Анною Бондар, посіяною під 24 номером, другим запуском на корті 4. Орієнтовний початок – 19-30 за київським часом. Тенісистки вдруге зіграють між собою. У 2018 році на турнірі у Будапешті трисетову перемогу здобула угорська тенісистка.

Дебютантка турнірів Великого Шолома Стародубцева проведе поєдинок проти 18-річної швейцарки Селін Неф (161-а у світі) другим запуском на корті номер 6. Орієнтовний початок – 19-30 за київським часом.

Після закінчення матчу Стародубцева-Неф на четвертий корт вийдуть українець Віталій Сачко та італієць Рауль Бранкаччо (169). Це буде перше протистояння між тенісистами. Сачко вперше грає на US Open.

Олексій Крутих, який чекає на матч проти екс-п’ятої ракетки світу Кевіна Андерсона з ПАР, вийде на корт п’ятим запуском на центральному корті. Поєдинок розпочнеться вже вранці 23 серпня. (початок близько другої години ночі).

Розклад на 22 серпня