Позначки:

j48tennis.net

Тенісистки з України готуються до другого в сезоні турніру серії Великого Шлему, а експерти бетинг-сфери вже оцінили шанси наших співвітчизниць на успіх у Франції.

Перший турнір Великого Шлему в 2023-му році завершився для представниць України не надто вдало. Ніхто з учасниць не зміг пройти далі третього кола, на цій стадії зачохлили ракетки одразу три наші тенісистки – Катерина Байндль, Марта Костюк та Ангеліна Калініна.

Чого ж очікувати від українок на другому «Шлемі» в календарному році? Відповідь на це питання ми дізнаємося наприкінці весни, коли розпочнеться Ролан Гаррос-2023, а поки що можна ознайомитися з котируваннями на виступ представниць України, які пропонує бетинг-компанія IQPari, в лінії якої завжди є широкий вибір об’єктів для ставок на великий теніс. Відкривши «розпис» від БК IQPari на результати Відкритого чемпіонату Франції в поточному сезоні, можна відзначити для себе коефіцієнти на виступ українських спортсменок на цьому змаганні. Найбільші шанси аналітики віддають Марті Костюк, чия вірогідність перемоги у Парижі оцінена у 2.5% і за цим показником друга ракетка країни посідає місце у Топ-50 головних претенденток на успіх на Ролан Гаррос-2023. Трохи поступається Марті за шансами перша ракетка України Ангеліна Калініна – її шанси на трофей оцінено у 2% вірогідності, і вона розташувалася наприкінці сьомого десятка претендентів на титул.

За межами Топ-100 ще три представниці України – Даяна Ястремська, Катерина Байндль та Леся Цуренко. Їх шанси на перемогу оцінено приблизно у 1% вірогідності. А більше інформації про котирування на переможниць Ролан Гаррос у поточному сезоні можна дізнатися у мобільному додатку IQPari, інформація про який є за посиланням ось тут. Також там можна ознайомитися з відгуками користувачів про цю програму та іншими важливими даними.

Повертаючись до теми потенційних успіхів українок на Ролан Гаррос, треба нагадати, що серед усіх представниць нашої держави, які вже раніше виступали на цьому турнірі і планують зіграти в Парижі у 2023-му році, найкращі здобутки мають Марта Костюк та Леся Цуренко, які доходили до четвертого кола змагань.

Костюк відзначилася таким досягненням у сезоні-2021, коли поступилася в битві за місце у чвертьфіналі нинішній першій ракетці світу – Іга Швьонтек тоді виграла у двох партіях – 6:3, 6:4. Цуренко зупинилася за крок від чвертьфіналу у 2018-му році. Українка тоді програла представниці Іспанії Гарбіньє Мугурузі, отримавши травму вже на початку зустрічі і знявшись зі змагань достроково.

Що стосується результатів інших українок на Ролан Гаррос, то для Ангеліни Калініної максимальним результатом поки що є вихід до другого раунду змагань (у 2021 і 2022 роках), для Катерини Байндль – також вихід до другої стадії турніру (в 2018 та 2019 роках), а Даяна Ястремська взагалі поки що не проходила далі першого кола на Відкритому чемпіонаті Франції.