Марта Костюк

Фото: ФТУ

Українська тенісистка Марта Костюк та інши українськи теннісисти (Людмила та Надія Кіченок, Леся Цуренко, Катаріна Завацька) звернулися до тенісної спільноти:

“Усім, кого це стосується!

Українські тенісистки  хотіли б висловити наше велике здивування та невдоволення відстуністю будь якої реакції на ситуацію, яка склалась на нашій Батьківщині. Особливо дивно це виглядає, тому що в попередніх випадках з соціальною несправедливістю та сексуальним домаганням WTA редагувало дуже щвидко та рішуче.

Наша країна –  Україна – під жорстокою атакою могутньої сторони, що володіє ядерною зброєю. Бомби та ракети влучають в наші домівки, вбиваючи наших людей, знищуючи наше життя.

Ми вимагаємо, що б WTA негайно засудила Російську владу, відминила всі змагання на території Росії та звернулась до ITF зробити те саме. Кажучи це, ми підтримуємо російських та інших російськомовних тенісистів,  тому що ми розуміємо, що вероломний надад на нашу країну робився без їхньої згоди.

Ми також віримо, що потрібно виконати рекомендацію МОК, яка забороняє російським національним командам виступати зі вдягненними  регаліями Російської Федерації.

Хоча застосування допінгу ніяк не може буде порівняно з агресією, ми вважаємо що приниження, атаки, викориcтання сили та вбивства – це набагато  серйозніши порушиння, ніж допінг, тому що це злочини проти людяності.

Остановіть війну! Остановіть російську агресію, принесіть мир в наші домівки! Будьте людьми!

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Lyudmyla Kichenok (@lyuda_kichenok)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Nadia Kichenok (@nadiakichenok)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Lesia Tsurenko (@lesiatsurenko)