Міжнародне агентство з чесності у тенісі знову виявило спортсменів, які неодноразово порушили Антикорупційну програму тенісу (TACP). Під жорсткі санкції потрапили тенісисти з Казахстану, Ізраїлю та Узбекистану.

Найбільшу кількість порушень зафіксовано у казахстанського спортсмена Тимура Хабібуліна. Незалежний уповноважений слухання справи про корупцію підтвердив, що Хабібулін у період з 2014 по 2018 роки порушив TACP цілих 18 разів. Тенісист з Узбекистану Санжар Файзієв піддався на вмовляння Хабібуліна провести договірні матчі 5 разів, а громадянин Ізраїлю Ігор Сміланський – лише 3 рази. Однак усі три спортсмени отримали суворі покарання – тимчасово відсторонені від участі у будь-яких тенісних матчах до закінчення розгляду питання про їх правопорушення та подальшу долю у спорті.

У процесі спортивного розслідування стало відомо, що тенісисти сприяли ставкам, у тому числі на легальних сервісах, де можна знайти список казино та букмекерів. Спортсмени обговорювали аспекти договірних матчів, а Хабібулін, крім іншого, ще й пропонував гроші, щоб вплинути на сильних гравців.

Самі тенісисти зі звинуваченнями на свою адресу категорично не погоджуються. Зокрема, Санжар Файзієв заявив, що самі організації ITF та ITIA є корумпованими. Він також переконаний, що аналогічні справи інших тенісистів сфабриковані і покликані відмивати гроші, які отримують організації. Сам же Файзієв має намір позиватися і доводити свою непричетність до подій, у яких його звинувачують.