j48tennis.net

Світові тенісні зірки Коко Гауфф і Марія Саккарі будуть серед учасників спеціального благодійного заходу, який пройде наступного тижня на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Ціллю цієї події є збір грошей в допомогу Україні, яка майже рік потерпає від російської військової агресії. Збір відбудеться через ініціативу Tennis Plays for Peace.

До Гауфф та Саккарі приєднаються іспанці: перша ракетка світу Карлос Алькарас та чинний чемпіон Australian Open Рафаель Надаль, а також Алекс Звєрєв з Німеччини, американець Франсіс Тіафо та австралієць Алекс де-Мінаур.

Інші гравці будуть оголошені ближче до початку події, яка відбудеться 11 січня в Мельбурн Парку.

«Теніс — це справді глобальний вид спорту з міжнародною ігровою спільнотою, яка має історію активної допомоги», — сказав директор Australian Open Tournament Крейг Таллі. «Завдяки Tennis Plays for Peace тенісна спільнота також може запропонувати практичну допомогу через збір коштів, як знак нашої щирої підтримки жертвам війни.

«Ми з нетерпінням чекаємо вражаючої ночі тенісг, а також чудової можливості зібратися разом і зібрати вкрай необхідні кошти».