Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

Все будет Украина!

Теніс під час війни

В час війни багатьом не до тенісу. Інформаційний тиск від щоденних подій дуже суттєвий. Проте, ми маємо жити далі. Маємо бути позитивно налаштованими, вірити в перемогу й наближати її кожен на своєму місці.

Федерація тенісу України, створивши групу в телеграм-каналі для допомоги тенісній спільноті в пошуку місць для тренувань, зробила свій внесок. Багато хто знайшов тимчасовий прихисток для тренувань й збереження перспектив власної кар’єри. Вітчизняні фахівці вирішили в цей час також зробити свій внесок й наповнити змістом тенісний світ України.

Розпочинаємо регулярні он-лайн зустрічі в форматі zoom-конференцій.

«Про теніс під час війни».
Вони будуть присвячені актуальним темам розвитку гравців, аналізу подій, які відбуваються в світовому тенісі й консультацій для всіх бажаючих. Ці зустрічі безкоштовні на час війни. Кожен має можливість долучитись. Посилання будуть доступні всім в телеграм-каналі «Взаємодопомога Тенісу України».

Перша зустріч – 27 березня о 12:00 за Києвом. Тема першої конференції «Професійний теніс – як кожна людина дивиться на свої покликання». Чому Ешлі Барті завершила свій професійний шлях саме зараз? Обговорюємо в форматі «дискусійного клубу» з фахівцями з Японії, Ізраїлю, України. Очікуємо на включення з різних країн світу, на підтвердження яких ще очікуємо. Долучайтесь. Ми не обмежуємо кількість учасників. Все буде Україна!