Элина Свитолина

Фото: ITF

Бронзова призерка Олімпіади-2021 у Токіо найкраща тенісистка в історії нашої країни Еліна Світоліна закликала не допустити участі російських та білоруських атлетів на Олімпіаді в Парижі:

“Олімпійські ігри – це найбільша мрія та головний привілей для спортсменів. Вони є найбільшою платформою для інклюзивності та різноманітності у спорті, яка привертає увагу всього світу. Пам’ятаючи про це, ми повинні підтримувати заборону на участь російських і білоруських спортсменів, посилаючи сильний сигнал всьому світу, що ми єдині у відношенні санкцій, введених проти Росії та Білорусі, і що є наслідки для огидних дій їх урядів, їх життя не може продовжуватися немов нічого не відбувається, і ні світ, ні російський чи білоруський народ не можуть бути у невідомості щодо злочинів, які вони чинять в Україні.

Володимира Андрощука, одну з висхідних зірок української легкої атлетики, на жаль, було вбито в бою. Він ніколи не зможе реалізувати свій потенціал і мрії на іграх, то чому ж російські та білоруські спортсмени мають отримати свій шанс, коли їхні уряди позбавляють шансу невинних людей та спортсменів?!!!”, – написала Світоліна у своїх соціальних мережах.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Elina Monfils (@elisvitolina)