AELTC, Simon Bruty

Українська тенісистка Еліна Світоліна поділилася своїми враженнями після перемоги над Вікторією Азаренко та виходу до чвертьфіналу Вімблдону.

«Коли я програвала з рахунком 0-2 в другому сеті, почувалась дуже погано, тому що я не вийшла на матч, щоб просто зіграти. Я була дуже засмученою через це. Просто сказала собі, що я повинна битися. Я повинна віддати все тут.

Потім я просто повільно повернулася в матч. Так, таке мислення мене дуже підштовхнуло, тому що я не мала права скаржитися у цій ситуації. Мені просто потрібно було вийти і боротися.

Для мене це нова сторінка. Я хочу привнести щось нове в свою гру. Поки що це працює добре. Якби щось було не так, я б, ймовірно, зробила б щось інше. Поки що все йде нормально, і результати підтверджують це.

Що я думаю щодо того, що Азаренку освистали наприкінці? Люди повинні зрозуміти, що українці не будуть тиснути руку росіянам і білорусам після матчу зі зрозумілих причин.”

Нагадаємо, що після матчу Азаренко одразу пішла тиснути руку судді, розуміючи, що традиційного рукостискання біля сітки після матчу зі сторони Світоліної не буде.

Зазначимо, що Світоліна забезпечила собі повернення в топ-40 світового рейтингу.