
j48tennis.net
Українська тенісистка Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу турніру WTA-1000 BNP Paribas Open в Індіан-Веллс. Каліфорнія.
В матчі четвертого кола, який переривався на три години через дощ, українка, посіяна під 23 но номером, завдала поразки четвертій ракетці світу американці Джессіці Пегулі: 5-7 6-1 6-2.
Дощ перервав матч на початку вирішальної партії, коли Світоліна зробила брейк. Але незважаючи на паузу, українка змогла поставити переможну крапку.
Рахунок очних зустрічей між Світоліною та Пегулою став 5-3 на користь американки. Українська тенісистка вперше змогла переграти американку на її батьківщині. Світоліна програва Джессіці В Індіан-Веллс-2021, на турнірі в Вашингтоні у 2023 та на US Open-2023.
Наступною суперницею Еліни стане безпрапорна Мірра Андреєва, яка після титулу в Дубаї посідає 9 сходинку в рейтингу WTA.
Нагадаємо, що Світоліна в останнє грала в чвертьфіналі цього турніру в 2019 році, коли вона дійшла до півфіналу.
Ticket punched ️@ElinaSvitolina fights her way into the quarterfinals, defeating Pegula with a 5-7, 6-1, 6-2 victory!#TennisParadise pic.twitter.com/hp0w2pcPRw
— wta (@WTA) March 12, 2025