j48tennis.net

Українська тенісистка Еліна Світоліна прокоментувала незадоволення глядачів тим, що вона та інші українки відмовляються потискати руку представникам рф і рб, а також про особливе ставлення організаторів до Соболенко, які дозволяють їй не спілкуватися з журналістами:

«Я не знаю, чого вона (Соболенко) очікувала у сітки після матчу. Моя заява з цього приводу була дуже ясною.

Я не дуже звертаю увагу на свист із трибун. Я не долар, щоб усім подобатися. У мене є моя позиція і я її дотримуюся. Я не збираюся продавати свою країну заради симпатій уболівальників.

Чому Соболенко дозволяють не проводити пресконференції? Усі мають бути рівними. Наприклад, чому Наомі Осаку оштрафували, коли вона відмовилась спілкуватися с журналістами, а цього разу гравця, який пропускає пресконференції, не штрафують? Якби Наомі тоді не оштрафували, то ситуація була б іншою. Всі мають бути рівними.

Мені теж ставили складні запитання – наприклад, про Новака Джоковича, і його заяви про Косово. Я не ховаюся.”

Нагадаємо, що два роки тому Наомі Осаку було оштрафовано на 15 000$ через те, що вона не прийшла не прес-конференцію під час Ролан Гаррос.

А ось Соболенко отримала привілеї. Вона не спілкується з пресою. Замість цього журналістам надають розшифровку її розмови з представниками WTA – її відповіді на зручні для неї питання.