j48tennis.net

Українська тенісистка Еліна Світоліна прокоментувала свою перемогу над Софією Кенін у третьому колі Вімблдону, а також – майбутній поєдинок із Вікторією Азаренко:

“Сьогодні мені просто потрібно було проявити бійцівський дух і просто спробувати по-справжньому зосередитись на собі та намагатися боротися за кожен м’яч.

Я думаю, що тінь справді непокоїла нас обох, і було дуже важко грати. Ось чому я мала боротися, повинна була дійсно грати по одному очку за раз і не дуже засмучуватися.

Думаю, це також було важливо. Я дуже рада, що змогла впоратися з першим сетом. Тай-брейк ніколи не буває легким. Так, я просто щаслива, що змогла впоратися із цим.

Я думаю, що фізично, а також розумово, ви знаєте, до певної міри більш мотивована.

Крім того, через ситуацію в моїй країні я не можу скаржитися на своє життя і те, що маю зараз. Просто щодня я використовую як можливість стати кращою, боротися за свою країну. Так, просто я думаю, що ці дрібниці дають мені велику мотивацію, щоб стати кращою.

Матч проти Азаренко – це великий виклик, звісно. Для мене це є великою мотивацією. По-перше, я думаю і про свою країну. Так, з нетерпінням чекаю на це випробування. Це інший матч, але в якомусь сенсі багато українців дивитимуться, підтримуватимуть мене.

Я вийду туди, наберуся бойового духу і боротимуся за кожне очко. Я сяду зі своїм тренером і подивлюся, що я зробила не так у попередніх матчах, складу план гри та намагатимусь добре його виконати.”

Джерело: sport.ua