j48tennis.net

Польська тенісистка Іга Швьонтек здобула одразу два трофеї на турнірах серії Великого шлему в 2022 році, але наступний сезон може стати ще більш успішним для першої ракетки світу.

Поточний рік видається справді дивовижним для представниці Польщі. Швьонтек впевнено очолює рейтинг кращих тенісисток планети, а головне – стабільно перемагає на турнірах топ-рівня, і вже встигла додати до своєї колекції трофеїв одразу два титули на головних змаганнях сезону – турнірах Великого шлему.

Спершу Іга стала чемпіонкою Ролан Гаррос, вигравши це змагання вже вдруге за кар’єру, а нещодавно представниця Польщі впевнено перемогла всіх своїх суперниць ще і на US Open, здобувши третій титул на ТВШ загалом і другий в сезоні-2022.

Неймовірний 2022 рік може змінитися для Швьонтек ще більш вражаючим наступним сезоном. Принаймні у це вірять беттинг-аналітики відомої компанії 1xBet, які вже зараз вважають польську тенісистку фавориткою усіх чотирьох турнірів Великого шлему у 2023 році. Ті шанувальники тенісу, у яких вже встановлена мобільна версія 1xBet, можуть особисто переконатися в цьому, знайшовши лінію на головні турніри наступного сезону у зручному меню, яке пропонує цей букмекер. Найбільш висока вірогідність перемоги для Іги серед усіх ТВШ на Ролан Гаррос – більше 55% шансів. Можливість перемоги Швьонтек на Відкритому чемпіонаті Австралії та US Open оцінена аналітиками у 28%, а найбільш важким завданням для польської тенісистки експерти вважають перемогу на Уїмблдоні, де їй залишають близько 20% шансів. Втім, це все одно найбільш високий показник серед усіх потенційних учасниць турніру.

Відзначимо також, що деякі відомі букмекерські контори в Україні пропонують своїм гравцям укласти парі ще і на те, що Швьонтек протягом всього наступного року протримається на першому місці світового рейтингу кращих тенісисток планети за версією WTA. Вірогідність такого сценарію оцінена аналітиками у 45% шансів.

Така впевненість тенісних фахівців у лідерстві Швьонтек в загальному заліку не випадкова, адже вже зараз Іга досягла неймовірної переваги над своїми конкурентками в рейтингу, випереджаючи найближчу з них – представницю Тунісу Онс Жабер, більше ніж на п’ять тисяч очок.

Також Швьонтек є першою тенісисткою з 2015-го року, яка змогла очолити рейтинг WTA, набравши більше 10 000 очок. Наразі у представниці Польщі 10 365 пунктів після успіху на Відкритому чемпіонаті США, а попереднє схоже досягнення належить легендарній Серені Вільямс, яка 7 років тому мала в активі 11 500 очок, домінуючи в світовому жіночому тенісі. Схоже, саме на лаври видатної американки намагається претендувати і сама Швьонтек, і судячи з її неймовірної форми у цьому сезоні, амбіції Іги справді небезпідставні.