На початку було досить складно, але я думаю, я непогано почав матч, але потім я зробив пару помилок і рахунок став 3: 0. Я програв цей гейм і тоді я почав грати на більшій дистанції.

Супротивник зміг досягти переваги за рахунок форхенду і бекхенду. Я вів гру позаду базової лінії, і було дуже важко відштовхнути його назад. Мені пощастило досягти рахунку 5-4, а потім я кардинально змінив гру. Я грав набагато більше всередині корту, набагато довше, і тоді я зміг реалізувати свій форхенд. В другому сеті у мене були проблеми, рахунок був 4:0, але в результаті я завершив гру дуже добре.

Я не хочу порівнювати себе з молодшими гравцями, я не той, хто має говорити про це. Вони дуже сильні гравці, в свій час, ми теж почали багато перемагати саме в молодому віці, але вони не повинні обертатись на нас –  вони повинні діяти так, як їм потрібно, і вони ще мають багато часу досягти більшого. Я багато виступав на великих змаганнях і був готовий до всього.

Я не відчуваю, що Роланд-Гаррос це прямо мій дім, це просто турнір, де я досяг успіху, це правда – і мені без сумніву тут комфортно. Та все ж кожен матч – це виклик для мене.

Eurosport