Екс-перша ракетка світу іспанський тенісист Рафаель Надаль пропустить Australian Open через проблеми з м’язом, що виникли у нього під час турніру ATP в Брісбені. Про це тенісист повідомив у своїх соціальних мережах.

«Привіт усім, під час мого останнього матчу в Брісбені у мене виникла невеличка проблема з м’язом, яка, змусила мене хвилюватися. Як тільки я добрався до Мельбурна, я мав можливість зробити МРТ та дізнався, що це – мікророзрив м’яза, але не в тій частині, де була травма, і це хороша новина.

Наразі я не готовий виступати на максимальному рівні підготовки у п’ятисетових матчах. Тому я лечу до Іспанії, щоб зустрітися з лікарем, підлікуватися та відпочити.

Протягом року я дуже старанно працював над цим поверненням, і, як я завжди казав, моя мета – вийти на свій найкращий рівень за три місяці.

Серед сумних для мене новин те, що я не можу грати перед приголомшливою публікою в Мельбурні, це дуже погані новини, але ми залишаємося позитивними щодо розвитку сезону.
Я дуже хотів грати тут, в Австралії, і я мав можливість зіграти кілька матчів, які зробили б мене дуже щасливим і позитивним. Дякую всім за підтримку і до швидкої зустрічі!» – написав Рафа в Інстаграмі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Rafa Nadal (@rafaelnadal)