Компанія Паріматч – великий міжнародний букмекер, офіційно зареєстрований на острові Кюрасао та представлений більш ніж у 10 країнах світу. Але реальна географія його присутності навіть ширша — вона охоплює понад сотню держав на різних континентах. Діяльність підрозділу Паріматч Україна припинена у зв’язку із санкціями РНБО. Однак букмекер Parimatch продовжує роботу над розблокуванням сайту. Керівництво Паріматч наголошує, що компанія працює офіційно та повною мірою сплачує податки.

Чому Паріматч стала такою популярною у світі

Головна причина – чесна гра. Парі матч встановлює коефіцієнти вище за середній ринковий рівень. Це дозволяє клієнтам, які добре знаються на спорті, отримувати серйозні виграші від правильних ставок. Ще один важливий фактор – широка лінія подій. Після реєстрації на сайті Париматч вхід до вашого облікового запису дозволить дивитися змагання з футболу, баскетболу, тенісу і навіть дартсу.

До переваг букмекера Парі-матч також належать:

 1. Можливість робити ставки в онлайн-режимі.

 2. Запис подій. На сайті parimatch логін до особистого кабінету дає можливість переглядати найцікавіші моменти.

 3. Оригінальні варіанти ставок. Париматч приймає парі на будь-які цікаві моменти – голи, видалення гравців, вильоти команд тощо.

Як увійти на сайт Паріматч

Офіційну веб-сторінку Париматч Україна тимчасово заблоковано. Компанія працює над зняттям санкцій, зокрема збирає підписи під відповідною петицією. І все ж таки варто нагадати, як саме відбувається на сайті Паріматч логін:

перейдіть на веб-сторінку;

 • натисніть кнопку “Зареєструватися”;

 • на сайті Париматч реєстрація вимагатиме вказівки email та номера телефону;

 • Придумайте пароль;

 • виберіть валюту та підтвердіть, що виповнилося 21 рік.

Після реєстрації на Париматч вхід за логіном та паролем дасть вам миттєвий доступ до особистого кабінету.

Які ще розваги пропонує Паріматч

Якщо ви вибираєте Париматч реєстрація дозволить вам дивитися спортивні змагання онлайн навіть без ставок. Це чудова альтернатива телебаченню та стрімінговим сервісам. Цей паріматч пропонує такі розваги:

ставки на кіберспорт;

 • оригінальні слоти Паріматч;

 • спортивний покер;

 • живе казино Паріматч із реальними дилерами;

 • лотерея.

Після авторизації на сайті Париматч вхід до особистого кабінету дозволить вам вибирати розваги до душі. Для перемикання між ними не доведеться знову вводити логін і пароль.