Електричні самокати віддають перевагу любителям активних розваг на свіжому повітрі для переміщення містом. Ці транспортні засоби позбавляють необхідності простоювати в пробках, а також постійно витрачатися на паливо або громадський транспорт. У статті ми підготували ТОП практичних та стильних моделей від найкращих брендів індустрії. При оцінці враховувалися такі чинники, як потужність, максимальна швидкість, запас ходу без заряджання, параметри коліс і доступність просунутих функцій.

1. Gelius Effort Pro 2S

Просунутий самокат із електричним приводом. Відмінний варіант як для прогулянок парковими алеями, так і для поїздок на роботу або в магазин. Доступно три швидкісні режими, максимальний показник — 30 км/год. Корисна опція – при утримуванні ручки газу протягом 15 секунд автоматично вмикається режим «круїз-контроль». Двигун потужністю 350 Вт забезпечує плавну їзду у міських умовах. Вбудований акумулятор дає змогу проїхати на одному заряді до 35 км (при використанні першої передачі). Батарея заряджається до 100% лише за 4 години. Транспортний засіб виглядає стильно і сучасно, є ефектне фірмове підсвічування Gelius Effort Pro 2S. Його вага – 17 км, шини мають діаметр 9 дюймів. Просунута гальмівна система оснащена функцією накопичення енергії. Це означає, що на високій швидкості гальмувати набагато простіше. Завдяки вантажопідйомності до 120 кг, такі електросамокати підходять для великих райдерів.

2. Prime3 EES71

Оптимальний варіант з погляду балансу функціональності та ціни. 350-ватний електродвигун дозволяє швидко розігнатися до 25 км/год. Три режими дають можливість адаптувати стиль їзди під тип покриття дороги та навички. Ще одна важлива перевага моделі – запас ходу на 40 км. На цьому самокаті можна діставатися віддалених районів міста і навіть виїжджати за його межу. На повну зарядку батареї потрібно 5 годин. Режим круїз-контролю включається при натисканні газу протягом 5 секунд. За ваги 16 кг цей компактний електротранспорт витримує райдерів до 100 кг. Висока кермова колонка забезпечує максимальний комфорт для рослих людей. Пневматичні колеса діаметром 8 дюймів відповідають за хорошу маневреність та прохідність на міських дорогах, у тому числі при їзді бруківкою. Варто також відзначити надійну гальмівну систему з двома передніми гальмами дискового типу, а також електричним гальмом E-ABS, розташованим у задній частині. Він забезпечує короткий гальмівний шлях. Самокати від надійних брендів можна замовити на сайті алло.юа у Харкові.

3. Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Pro

Китайський техногігант виготовляє електричний транспорт топового класу. Тут є потужний електропривід на 700 Вт, що дозволяє заїжджати на височині з ухилом до 20 °, а також три режими їзди. Варто відзначити чудовий запас ходу на одному заряді – 55 км. Збільшена платформа та кермо сприяють комфортній їзді та управлінню. 10-дюймові покришки забезпечують відмінну прохідність, максимальна вантажопідйомність – до 120 кг.