Уродженка Одеси, яка з 2016 року представляє Бельгію прокоментувала поразку від Юлії Путінцевої із Казахстану у першому колі Ролан Гаррос.

В гостьовій ложі знаходились батьки Марини, яки приїхали з Одеси. Заневська не бачила їх цілий рік.

«Всі були за мене. Це було щось неймовірне. Ми у Франції, але я справді відчувала себе вдома. І я не знаю, скільки ще раз зіграю на Ролан Гаррос. Можливо, це був мій останній турнір. Я хотіла би повернутися наступного року, але не впевнена в цьому. Я збираюся продовжити свій сезон, я також збираюся грати тут у парному розряді з Кім (Кімберлі Циммерманн), але у мене є проблеми з травмою спини та всім, що зараз відбувається в Україні. Це забирає у мене багато енергії. Я буду приймати це день за днем, і я буду намагатися, але я зовсім не впевнена, що зіграю знову наступного року.

Іноді стає важче справлятися з грою. Минула ніч була непростою для України, для моєї родини. Мій батько відчував себе не дуже добре, він трохи захворів і відчував стрес, бо сьогодні була атака на Одесу. Коли я була на корті, я не думала про це. Але коли вже програла, то була дуже засмучена. Україні важко, моїй родині важко»