j48tennis.net

Четверта ракетка України Марта Костюк прокоментувала свою трудову перемогу над безпрапорною тенісисткою Еліною Аванесян в третьому раунді Australian Open:

“Сьогодні був дуже, дуже психологічний матч. Вона була ближче, ніж я думала, до перемоги. Я дійсно вирвала матч з її рук. Я дуже, дуже задоволена перемогою. Не думаю, що це мій найкращий виступ, але я думаю, що те, що має значення – це перемога.

Я думаю, що можу грати дуже по-різному. Думаю, я намагаюся знайти правильний баланс між агресивною грою та грою у захисті, тому що є гравці, які просто дуже надійно грають. Їх неможливо перемогти, просто граючи дуже агресивно.

Тому я відчуваю, що це моя сильна сторона, але я ніколи не усвідомлювала її раніше. Так, звичайно, сьогодні я хотіла б грати більш агресивно, але тиск був, тому що я не була андердогом, як у матчі проти Мертенс, і я не знала, чого очікувати. Це було нелегко. Як я вже казала, це був дуже психологічний матч.

Загалом я віддаю перевагу і завжди працюю над своєю агресивною грою, а не грі від захисту. Але я відчуваю, що є матчі, в яких тобі дійсно потрібно просто пройти й подолати. Так, я дуже щаслива, що маю таку можливість, тому що раніше мені здавалося, що якщо я граю недостатньо агресивно, то це поразка.

Нелегко грати таким чином, тому що я точно не агресивний гравець, як Рибакіна або всі ці тенісистки, які потужно б’ють. Це просто не моя природна гра. Це не моя ідентичність. Це не те, ким я є.

Це був довгий процес, і було виконано багато роботи, але, очевидно, я дуже рада після майже трьох років зіграти на цій стадії, яка є моїм особистим рекордом. Це дуже приємне відчуття, – цитує Марту Костюк tribuna.com.

Додамо, що киянка вдруге зіграє в четвертому колі мейджора (вперше це сталося на Ролан Гарросі-2021). За вихід у чвертьфінал AUS Open Костюк боротиметься проти іншої нейтральної гравчині – Марії Тимофеєвої (Q).