ставок на теніс в Україні

Теніс має багатовікову історію, яка сягає корінням у XI століття. З того часу він завоював серця мільярда шанувальників і увійшов в ТОП-10 світового пулу букмекерського ринку. Ставки на теніс сьогодні докорінно відрізняються від інших парі. Є схожі риси з волейболом та настільним тенісом. Однак великий теніс – це дуже специфічний та цікавий простір для гри на тоталізаторі. Далі ми розкажемо, які бувають ставки на теніс та як їх правильно робити.

Види та особливості ставок на теніс в Україні

Новачки зазвичай ставлять на перемогу одного з тенісистів у матчі, ігноруючи інші варіанти укладання парі. Далі познайомимося з найпопулярнішими видами ставок на теніс в Україні:

  • Основний результат. Це означає, що вам потрібно вгадати, хто з двох тенісистів виявиться переможцем цього матчу. Нічиїх у тенісі не буває, що помітно спрощує життя бетерам. За статистикою цей вид ставок на теніс користується найбільшою популярністю у гравців.
  • Тотал геймів – потрібно передбачити, більше чи менше зазначеної кількості геймів буде зіграно у матчі.
  • Тотал сетів. Сет у тенісі – найбільша одиниця рахунку у матчі. Ставка на сет пропонує вгадати підсумковий рахунок в рамках однієї партії. Наприклад, зробивши теніс ставку на 2-0, ви прогнозуєте, що гравець, на якого ви поставили, виграє обидва сети.
  • Фора чи азіатський гандикап. Ставлячи на фору, ви намагаєтеся вгадати приблизну кількість геймів, яку один тенісист виграє в іншого. Фора в тенісі буває додатною або від’ємною. Додатна дається на аутсайдерів, а від’ємна – на лідерів. Наприклад, якщо ви ставите на перемогу одного зі спортсменів з форою -3.5, вам треба, щоб він виграв не менше 4 геймів у сумі. Ставлячи на фору +3.5, ви повинні переживати за те, щоб гравець, на якого ви поставили, не поступився у сумі більше 3 геймів. Фора по сетах означає, що ви робите прогноз на переможця пари з урахуванням конкретного плюсового або мінусового гандикапу сетів. Можна ставити на фору по сетах та геймах.
  • Точний рахунок – у цьому випадку гравцеві слід правильно спрогнозувати, з яким рахунком завершиться матч.
  • Довгострокові ставки – підсумки турнірів, наприклад, переможець Ролан Гаррос, Кубка Девіса, Australian Open тощо.

Одні букмекери обмежують свою тенісну лінію вищенаведеними позиціями, в той час як інші прагнуть частіше радувати клієнтів, розширюючи свою тенісну лінію ставками на фору, тотал, переможця у першому, другому та всіх інших сетах, переможця кожного окремо взятого гейму, кількість брейк-поінтів тощо.

Основні чемпіонати для ставок на теніс

Цілий рік проводяться тенісні турніри, і кожен з них може стати прибутковим у плані ставок на теніс. Якщо добре розбиратися в цій спортивній дисципліні, знати сильні та слабкі сторони спортсменів, можна непогано заробити. Проте краще ставити на найбільш статусні змагання, де практично немає договірних матчів, і всі тенісисти виступають з високою мотивацією. Якщо ви вирішили зробити ставку на теніс, насамперед, зверніть увагу на турніри Великого Шолома – чотири змагання, які вважаються найпрестижнішими у тенісному світі:

  • Australian Open Відкритий Чемпіонат Австралії. Проводиться щорічно у Мельбурні, і є першим у календарному році турніром Великого шолома. Він проводиться на хардових кортах і відомий своєю екстремальною спекою та складними умовами гри.
  • Ролан Гаррос. Відкритий Чемпіонат Франції збирає щорічно найкращих ракеток планети в Парижі на межі весни та літа. Він проводиться на глиняних кортах і відомий своєю повільною ігровою поверхнею, що може зробити матчі більш тривалими та фізично виснажливими.
  • Вімблдон. Відомий своїми традиціями та елегантністю, Вімблдон є найстарішим і найпрестижнішим тенісним турніром у світі. Він проводиться щорічно в Лондоні, Англія. В рамках Вімблдону тенісисти грають на трав’яних кортах.
  • US Open. Закриває серію турнірів Великого Шолому. Відкритий Чемпіонат США проводиться в Нью-Йорку наприкінці літа. Він проводиться на кортах з твердим покриттям і відомий своєю напруженою атмосферою та жвавим натовпом.

Статусними змаганнями є також Кубок Девіса та Кубок Федерацій – турніри серед національних збірних, турніри серії ATP Masters 1000 – чоловічий теніс та WTA Premier Mandatory – жіночий, а також підсумкові чемпіонати ATP https://topmatch.bet/uk/tennis/miami-hard-60a4e41b40eb46f6ab48eb3f5a52b44a/prematch та WTA. Кожне з цих змагань ідеально підходить для того, щоб зробити ставку на теніс.

В чому секрет популярності ставок на теніс сьогодні?

Ставки на теніс сьогодні – це один найпопулярніших напрямків серед любителів спортивного бетингу. Це пов’язано з тим, що теніс – це досить передбачуваний вид спорту, який дає можливість аналізувати статистику гравців та їх фізичну форму. При цьому необхідно враховувати безліч факторів, таких як покриття корту, поточний стан гравців та їхня мотивація на матч. Для того, щоб ставки на теніс були успішними, потрібно бути уважним до деталей та постійно стежити за новинами. Однак, не варто забувати, що у будь-якому виді спорту завжди є місце несподіванкам, тому не варто грати на всі гроші та ризикувати більше, ніж ви можете собі дозволити. Успіх у ставках на теніс безпосередньо пов’язаний із поінформованістю про новини цього спорту. Відстежуючи оновлення про стан спортсменів, їх психологічну готовність, особисті зустрічі, можливі травми та тренерські рішення, можна робити грамотні теніс ставки. Аналіз останніх досягнень та статистики гравців дозволяє збільшувати шанси на перемогу у прогнозуванні результатів матчів та більш точно оцінювати сили противників, враховуючи їхні слабкі та сильні сторони.