ulien Crosnier/FFT

Третя ракетка України Леся Цуренко розповіла, як знайшла натхнення продовжувати грати в теніс, залишитися в турі, після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну

“Я ніколи не грала заради грошей. Ніколи в житті я не думала про гроші, коли я йшла на корт,  про те, які великі призові я отримаю, якщо виграю.

“Але насправді я повинна сказати, що у мене була розмова з [колишнім гравцем ATP] Алексом Довгополовим, яка мені дійсно допомогла. Він сказав мені: “Слухай, ми будемо виконувати свою роботу тут (на фронті), а ти продовжуй свою роботу, і ти продовжуй що ти можеш зробити найкраще. Він сказав мені, що, знаєш, нам потрібні гроші.  Я сказала: добре. Тож я продовжую грати.

Тож для мене це був процес навчання, як продовжувати грати в цих умовах і як намагатися вийти на корт із більшими цілями.

Я хочу заробляти якомога більше, щоб жертвувати якомога більше. Насправді це і є найбільша річ, про яку я думала, коли вирішила, що продовжу грати і буду в турі. І часто, коли у мене бувають важкі моменти в моєму матчі, я також нагадую собі, що я з України, що я українка, і я частина найсильнішої нації, і я повинна пишатися, і я пишаюся тим, що я українка.

Еліна Світоліна – це неймовірне натхнення. Взагалі те, як вона грала до вагітності, це було неймовірно. Деякі матчі, її захист. Вона досягла стільки чудових результатів.

А головне, що вона чудовий боєць, так у мене завжди було, я дивлюся її матчі, щоб взяти трішки цієї енергії і чогось навчитися. Безперечно, це чудово, що в історії українського тенісу є така людина, як вона, Велика чемпіонка з тенісу.

Теніс – це любов мого життя, тому мені дуже подобається бути тут».

Джерело: офіційний сайт WTA