Позначки:,

Українська тенісистка Леся Цуренко прокоментувала свій вихід у фінал турніру WTA-250 Thailand Open у Хуахіні.

“Почуваюся я дуже добре. Вважаю, що Б’янка – неймовірний гравець. Я їй сказала про це біля сітки. Моя суперниця грає в теніс, який ви зобов’язані бачити. Вона здатна виконувати будь-які удари і доставила мені сьогодні багато проблем. Я просто боролася і постійно говорила собі думати про хороше, і потрібно сказати, що це спрацювало. На жаль, Б’янці довелося знятися з матчу через проблеми з плечем, але я думаю, в будь-якому разі це був чудовий матч.

Що я можу сказати про завтрашній фінал? Чжу Лінь грає дуже здорово, у неї було кілька хороших перемог на Australian Open. Коли я дивилася сітку, то розуміла, що це одна з тих тенісисток, яких можна вважати небезпечними суперницями на цьому турнірі. Думаю, що завтра у нас буде велика битва. Але я дуже щаслива, що зіграю у фіналі і з нетерпінням чекаю матчу”.

Нагадаємо, що Цуренко зіграє в фіналі на турнірі WTA вперше з січня 2019 року, коли українка була близька до титулу на турнірі WTA-500.

Додамо, що якщо Леся виграє завтрашній фінал, вона гарантовано повернеться до топ-100. Крім того, вона стане другою після Еліни Світоліної українською тенісисткою, кому підкорились більше 4-х одиночних титулів WTA.