AELTC, Edward Whitaker

Друга ракетка України Марта Костюк прокоментувала свою вольову перемогу над 8-ю ракеткою світу Марією Саккарі із Греції у першому колі Вімблдона:

«Дуже подякувати глядачам за підтримку, за те, що вони залишилися дивитися цей матч, незважаючи на паузи через дощ. Здається, що ніколи в мене не було такого матчу, який би переривався двічі.

Щоразу, коли ми залишали корт через дощ,  я відчувала різні емоції, через те, що  не могла влучити м’ячем у корт.  У перервах я просто виплакалася. Я намагалася розібратися а своїх помилках. Можливо, це допомогло мені, я поступалася рахунком та намагалася повернутися в гру. Я просто продовжувала боротись.

Друга перерва допомогла мені заспокоїтися ще більше. У мене був додатковий час, щоб зібратися. Не знаю, чесно кажучи, не знаю, як би склався матч, якби не було перерв на дощ.

Ця перемога дуже багато значить для мене, тому що це була моя 15-та спроба перемогти тенісистку з Топ-10. Так, мені довелося перевірити свій список поразок. Дуже рада, що більше не відчуватиму цього тиску.

Нагадаємо, що Марта вперше змогла перемогти тенісистку топ-10. Наступною суперницею українки стане Паула Бадоза із Іспанії.