Позначки:

Французький тенісист отримує погрози у Твіттері після програного матчу з Асланом Карацевим. Жорстоку розправу над усією родиною Муте обіцяє у своїх коротких повідомленнях анонімний користувач.

Про те, що Корентен став жертвою кібербулінгу, фанати спортсмена дізналися з його особистого Твіттер-акаунту. Тенісист зробив ретвіт повідомлень якогось аноніма, що загрожує розправитися з Муте та його близькими, і від себе додав “Життя тенісиста”. Як виявилося, анонім звинуватив Корентена у злитому матчі і вимагав від нього 45,5 тисячі євро, які раніше поставив у букмекерській конторі і програв.

Тенісний матч із Карацевим відбувся у рамках першого кола турніру АТР у Штутгарті. З рахунком 7:6, 6:7, 7:5 Корентен програв Аслану.

Заявляти в поліцію на анонімного користувача Муте не став. Однак Твіттер заблокував користувача, який надсилає жорстокі твіти на адресу спортсмена. А для фанатів спортивних ставок ця історія, напевно, стане ще одним нагадуванням про відповідальне ставлення до азартних ігор. Робити ставки слід лише в ліцензованих букмекерських конторах та онлайн казино Латвії, України та країн-партнерів. У цьому випадку можна розраховувати на технічну та психологічну підтримку за потреби.