Тенісний Портал України

Новини тенісу в Україні та світі

Позначки:

Kharkiv City Cup by Elina Svitolina Foundation 2021 – ITF Seniors.

Головна мета Фестивалю тенісу в Харкові – об’єднання тенісної спільноти. Ми вже багато писали про різні вікові категорії серед тих, хто мріє про професійний спорт, сьогодні черга нового для Харкова змагання – Міжнародного турніру серед ветеранів тенісу – серії ITF Seniors Circuit.

Змагання цієї серії проходять по всьому світу. Й в Україні вони теж проводяться. Харків дебютує.

Хто може грати в цих турнірах?

Не важливо, чи грав ти професійний теніс, чи ні. Якщо тобі виповнилося 35 років – ласкаво просимо! Цьогорічні змагання мають такі вікові категорії:

Для чоловіків це – 35+, 45+, 60+ та 90+ в одиночних змаганнях, та 35+, 45+ й 60+ в парах.
Для жінок це – 35+, 50+ та 70+ в одиночних змаганнях та 35+ й 50+ в парах.

Як подати заявку?
Це ще можна зробити в системі IPIN Міжнародної тенісної федерації –ITF. Якщо ви ніколи не користувались цією системою, зателефонуйте Головному судді змагань – судді ITF – Олександру Кулику. Він докладно пояснить що й як зробити. Судді, м’ячі, вода – все як на професійних змаганнях.

Де відбудеться турнір?
Всі матчі турніру сплановані на «червоних кортах» TC “Central Park” (вул.Сумська, 81-а). Початок матчів планується щоденно на 10:00.
Чи плануються якісь заходи на турнірі?

Змагання почнуться в четвер 19-го серпня. Фінали відбудуться в неділю, 22 серпня. Нагородження переможців разом з усіма – 22 серпня о 18:00 на Гала-вечорі в Superior Golf & Spa Resort!
harkiv
Ми очікуємо на гостей з різних міст України й з-за кордону. Але перш за все – це змагання для самих харків’ян. Отримати перші залікові очки в світовий рейтинг – завжди круто! Особливо в домашньому турнірі.